95-050 Konstantynów Łódzki
+42 211 05 07
pokazswiat@onet.pl

O nas

Created with Sketch.

Poznajmy się bliżej...

Jesteśmy niepubliczną placówką oświatową dla dzieci w wieku od 2,5 do 7 lat.
Powstaliśmy w 2010 roku jako jedno z pierwszych Niepublicznych Przedszkoli w Konstantynowie Łódzkim.
Realizujemy program dydaktyczno-wychowawczy w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego MEiN oraz wykorzystujemy w swojej pracy elementy pedagogiki Marii Montessori.
Jesteśmy pierwszą placówką w Konstantynowie, która wprowadziła tę innowacyjną metodę do Przedszkola.

Niepubliczne Przedszkole Pokaż świat

Co nas wyróżnia?

Odtwórz wideo

Nasze placówki

Nasze placówki przedszkolne są zlokalizowane w różnych częściach miasta Konstantynowa Łódzkiego. Każda placówka posiada duże, przestronne sale i jest wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz szereg zabawek i pomocy edukacyjnych pozwalających na prawidłowy rozwój dzieci. Ponadto, każda placówka dysponuje swoim własnym, ogrodzonym placem zabaw, dzięki czemu dzieci spędzają optymalny czas na świeżym powietrzu.

Ul. Jana Pawła II 11/13

Pl. Kościuszki 13

Ul. Legionów 16

Ta placówka położona jest na osiedlu domków jednorodzinnych, na obrzeżach miasta Konstantynowa Łódzkiego. Zapewniamy bezpieczny parking dla naszych klientów, który znajduje się na ulicy przed przedszkolem.

Ul. Jana Pawła II 11/13

Ta placówka znajduje się w centrum miasta Konstantynowa Łódzkiego. Przedszkole zlokalizowane jest w budynku na prywatnym terenie Galerii Konstantynów, na którym dostępny jest również bezpieczny parking dla naszych klientów.

Pl. Kościuszki 13

To przedszkole położone jest w sercu miasta Konstantynowa Łódzkiego. Przedszkole mieści się w wolnostojącym, piętrowym budynku. Zapewniamy prywatny parking dla naszych klientów, który znajduje się na posesji obok budynku przedszkola.

Wygrana w Plebiscycie na Najfajniejsze Przedszkole w Powiecie Pabianickim

Dzięki Waszym głosom zostaliśmy wyróżnieni i zdobyliśmy I miejsce w plebiscycie na „Najfajniejsze Przedszkole w Powiecie Pabianickim” (2017) organizowanym przez spółkę Polska Press, redakcję Dziennika Łódzkiego oraz Naszego Miasta.

Pragniemy podziękować Wam za zaufanie jakim Nas obdarzyliście!
Wasze opinie to dla Nas powód do dumy oraz satysfakcji, a także potwierdzenie, że nasza praca ma sens.

Poznaj naszą ofertę i zapisz się już dziś!

kliknij aby dowiedzieć się więcej!